Słowem wstępu o mnie

Marta Piotrowska

Absolwentka studiów (BSc Hons in Sport and Exerciser Nutrition)  w zakresie żywienia, zdrowia oraz wspomagania dietetycznego w sporcie na University of Abertay Dundee, Perth College (Szkocja) oraz ukończone studia podyplomowe w zakresie żywienia klinicznego, zbiorowego oraz wspomagania żywieniowego w aktywności ruchowej (w sporcie i rekreacji) na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy.  Obecnie podnoszę swoje kwalifikacjie na kursie zawodowym w zakresie ziołolecznictwa i fitoterapii.

Umiejętności merytoryczne i praktyczne, komunikatywność oraz umiejętność pracy z pacjentami zdobyłam podczas studiów, wolontariatu, praktyk u boku doświadczonych dietetyków oraz pracy w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Moje kilkuletnie doświadczenie w zawodzie dietetyka w poradniach dietetycznych (w Bydgoszczy, Żninie, Warszawie i Piastowie) pomogły mi zrozumieć jak bardzo istotne jest indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz wyrozumiałość i zrozumienie dla osób borykających się z problemami żywieniowymi. Bazując na własnych doświadczeniach w poradni dietetycznej DIETOEFEKT współpraca z pacjentami nie opiera się na określonych schematach, lecz jest dopasowana do potrzeb każdego pacjenta.

Poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach dietetycznych ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności z zakresu dietetyki. Pozwala mi to również być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi z zakresu dietetyki i żywienia człowieka.

Entuzjazm, zrozumienie, motywacja, pasja do zdrowego odżywiania, ciągły rozwój umiejętności jak również radość z możliwości pomocy innym są dla mnie nieodłącznymi wartościami w pracy.

Ostatnie szkolenia i konferencje, w których uczestniczyłam:
  • „Diety wegetariańskie w okresie ciąży, karmienia i w żywieniu dzieci“
  • „Dieta bez wszystkiego – czy da się to rozpisać?“
  • "Optymalna podaż białka w sporcie.“
  • „Dietoterapia pacjenta otyłego. Nowe możliwości leczenia“
  • „Dietoterapia chorób autoimmunologicznych tarczycy“
  • Diagnostyka laboratoryjna w pracy dietetyka.
  • „W zdrowym ciele zdrowe jelita. Jak nieszczelne jelito wpływa na nasze zdrowie?”
  • V Zjazd Polskiego Towarzystwa Badań Nad Otyłością "Czy otyłość ma płeć?"
  • I Zjazd Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej. "Od teorii do praktyki"
Zobacz mój profil na portalu znanylekarz.pl:
Marta Piotrowska - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się napisz do nas

Poradnia dietetyczna Dietoefekt

Dietetyk Marta Konwińska (Piotrowska)

Adresy

Bydgoszcz

Adres

ul. Karłowicza 22
gabinet nr 1

wejście od centrum medycznego

Żnin

Adres

ul. Aliantów 1a

Przychodnia EPOKA